Bavlněná osuška Hammam růžová

Bavlněná osuška Hammam růžová, 90 x 180 cm

Bavlněná osuška Hammam růžová, 90 x 180 cm od známé značky 4Home . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Bavlněná osuška Hammam růžová, 90 x 180 cm výhodně ted u nás za 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bavlněná osuška Hammam růžová, 90 x 180 cm. Bavlněná osuška Hammam pro pohodové chvíle, ať už jste kdekoli u vody. Osušku využijete nejen na pláži, ale i u bazénu, doma v koupelně nebo v sauně. Dopřejte si tak příjemný odpočinek a maximum relaxu a nechte se hýčkat příjemným materiálem.

Další vlastnosti: Barva růžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bavlněná osuška Hammam růžová, 90 x 180 cm
Výrobce:
SKU:
1fa9b574-1a67-d89c-0f08-ed4a821e04be

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz