Bavlněná osuška Hammam oranžová

Bavlněná osuška Hammam oranžová, 90 x 180 cm

Bavlněná osuška Hammam oranžová, 90 x 180 cm od našeho známého výrobce 4Home je k dostátní teď u nás za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Bavlněná osuška Hammam oranžová, 90 x 180 cm právě nyní za skvělou cenu 159 Kč

159 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bavlněná osuška Hammam oranžová, 90 x 180 cm. Bavlněná osuška Hammam pro pohodové chvíle, ať už jste kdekoli u vody. Osušku využijete nejen na pláži, ale i u bazénu, doma v koupelně nebo v sauně. Dopřejte si tak příjemný odpočinek a maximum relaxu a nechte se hýčkat příjemným materiálem.

Další vlastnosti: Barva oranžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Bavlněná osuška Hammam oranžová, 90 x 180 cm
Výrobce:
SKU:
57211ff2-c0e3-d3e4-8666-cbda61a4cba2

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz