AmeliaHome Sada ručníků a osušek Aria světle modrá/tmavě modrá

AmeliaHome Sada ručníků a osušek Aria světle modrá/tmavě modrá

AmeliaHome Sada ručníků a osušek Aria světle modrá/tmavě modrá od kvalitní společnosti 4Home je momentálně ve výhodné akci. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. AmeliaHome Sada ručníků a osušek Aria světle modrá/tmavě modrá aktuálně za super cenu 799 Kč

799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

AmeliaHome Sada ručníků a osušek Aria světle modrá/tmavě modrá. Ručníky a osušky pro celou rodinu. Skvěle absorbují vlhkost a vyznačují se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Navíc rychle schnou a jejich dotek bude hýčkat pokožku. Ručníky a osušky nemají poutko pro zavěšení.Balení obsahuje:

2x ručník 30 x 50 cm
2x ručník 50 x 90 cm
2x osušku 70 x 140 cm

Další vlastnosti: Barva modrá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
AmeliaHome Sada ručníků a osušek Aria světle modrá/tmavě modrá
Výrobce:
SKU:
4251758670854

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz