AmeliaHome Ručník Amari béžová

AmeliaHome Ručník Amari béžová, 30 x 50 cm

AmeliaHome Ručník Amari béžová, 30 x 50 cm od této přední společnosti 4Home . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. AmeliaHome Ručník Amari béžová, 30 x 50 cm , produkt nakoupíte ted u nás za 59 Kč

59 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

AmeliaHome Ručník Amari béžová, 30 x 50 cm. Krása je i v jednoduchosti. Hebký, jednobarevný, nadýchaný a dobře sající ručník, který se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Ručník rychle schne a jejich dotek bude hýčkat vaši pokožku. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Nemá poutko pro zavěšení.

Další vlastnosti: Velikost 30 x 50 cm. Barva béžová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
AmeliaHome Ručník Amari béžová, 30 x 50 cm
Výrobce:
SKU:
4251525428398

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz