AmeliaHome Osuška Amari červená

AmeliaHome Osuška Amari červená, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm

AmeliaHome Osuška Amari červená, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm od známé společnosti 4Home je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Výhodná akce opravdu pro každého. AmeliaHome Osuška Amari červená, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm právě nyní za bezkonkurenční cenu 219 Kč

219 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

AmeliaHome Osuška Amari červená, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm. Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Osuška nemá poutko pro zavěšení.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
AmeliaHome Osuška Amari červená, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
4251525428725

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz