4Home Ručník Bamboo Premium světle fialová

4Home Ručník Bamboo Premium světle fialová, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm

4Home Ručník Bamboo Premium světle fialová, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm od tohoto skvělého výrobce 4Home je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. 4Home Ručník Bamboo Premium světle fialová, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm - nakoupíte u nás nyní za 99 Kč

99 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

4Home Ručník Bamboo Premium světle fialová, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm. Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je ručník nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

Další vlastnosti: Velikost 50 x 100 cm. Barva fialová. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
4Home Ručník Bamboo Premium světle fialová, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm
Výrobce:
SKU:
8596175010033

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz