4Home Ručník Bamboo Premium černá

4Home Ručník Bamboo Premium černá, 30 x 50 cm, sada 2 ks

4Home Ručník Bamboo Premium černá, 30 x 50 cm, sada 2 ks značky s tradicí a dobrou pověstí 4Home je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. 4Home Ručník Bamboo Premium černá, 30 x 50 cm, sada 2 ks v akci za 99 Kč

99 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

4Home Ručník Bamboo Premium černá, 30 x 50 cm, sada 2 ks. Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte a oživíte svou koupelnu.  Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

Další vlastnosti: Velikost 30 x 50 cm. Barva černá. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
4Home Ručník Bamboo Premium černá, 30 x 50 cm, sada 2 ks
Výrobce:
SKU:
8596175014079

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz