4Home Osuška Bamboo Premium červená

4Home Osuška Bamboo Premium červená, 70 x 140 cm

4Home Osuška Bamboo Premium červená, 70 x 140 cm od známého dodavatele 4Home je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. 4Home Osuška Bamboo Premium červená, 70 x 140 cm - produkt momentálně prodáváme za 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

4Home Osuška Bamboo Premium červená, 70 x 140 cm. Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je osuška nejen velmi šetrná k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje osušce vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitní osuškou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní veselé barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Osuška je díky svým jedinečným vlastnostem vhodná i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

Další vlastnosti: Velikost 70 x 140 cm. Barva červená. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
4Home Osuška Bamboo Premium červená, 70 x 140 cm
Výrobce:
SKU:
8596175012761

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V nabídce webu Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz pro vás přinášíme luxusní župany, ručníky, pyžama prádlo. Přesvěčte se sami a ušetřete u nás čas i peníze. Přinášíme kvalitní prádlo od prověřených dodavatelů. Nakupte u nás online a ušetřete čas i peníze. Vyberte si u nás z široké nabídky ručníků, županů, pyžam a dalšího prádla.
Vybírejte z nabídky
1014
produktů
66
ověřených dodavatelů
7
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Luxusní-Župany-Ručníky-Pyžama.cz